Blog

Dla starszego i młodszego – ciekawe zestawy odzieżowe dla rodzeństwa

Zwykle to rodzice lubią ubierać dzieci w zestawy identycznych lub nawiązujących do siebie stylistyką ubrań. I nie chodzi tylko o bliźnięta. Rodzeństwo, niezależnie od wieku i dzielącej ich różnicy lat można ubrać w takie zestawy, które są nie tylko piękne, ale także podkreślają ich więź i to, jak się ze sobą identyfikują i są sobie bliscy.

Czy warto ubierać dzieci w podobne zestawy?

Dzieci lubią identyfikować się ze sobą. W grupie chcą być do siebie podobni, stanowiąc jej część. Podobnie jest z rodzeństwem, które żyjąc w bliskości i wspaniałych relacjach, chce pokazywać swoją jedność, pomimo kłótni, charakterystycznych dla każdego rodzeństwa. Także rodzice uwielbiają widzieć swoje dzieci w identycznych zestawach odzieżowych lub w takich, które nawiązują do siebie. Nie zawsze chodzi o ten sam kolor bluzy, czy koszulki, czasem ważniejsze bywa to, co na koszulce jest napisane.

Jak skomponować zestaw?

Szukając zestawu ubrań dla rodzeństwa, natrafia się zwykle na problem związany z rozmiarami, zwłaszcza gdy różnica wieku pomiędzy dziećmi jest większa. Najlepszym rozwiązaniem jest więc zamówienie ubrań ze specjalnymi nadrukami. Szeroka oferta różnorodnych nadruków, pozwana na dopasowanie ich do konkretnego rodzeństwa. Napis „Big Brother” na koszulce starszego brata i „Little Sister” na body młodszej siostry zawsze wygląda uroczo. No właśnie – rodzaj ubrania ma zasadnicze znaczenie. Możliwość wyboru koszulki dla starszego dziecka i body z krótkim lub długim rękawem dla młodszego, jest niezwykle komfortowa i umożliwia dostosowanie odzieży do potrzeb rodzeństwa.

Gdzie kupić zestaw dla rodzeństwa?

Zestawy ubrań dla rodzeństwa oczywiście kupicie na bobodream.pl. Znajdziecie tu ubrania nie tylko piękne, ale także wykonane w 100% z bawełny, co jest niezwykle istotne w przypadku ubrań dla dzieci. Bawełna zapewnia wysoki poziom higroskopijności oraz komfort użytkowania. Co więcej, ubranka dla rodzeństwa możecie personalizować. Można umieszczać na nich imiona dzieci lub inne ciekawe motywy. Takie ubrania z pewnością staną się hitem w ich garderobach.

0
0